ELEKTROKOLA STEVENS

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Pokud chcete hned nakupovat, eshop najdete dole,  hned pod tímto úvodním článkem

 

Elektrokola Stevens 2021


E-MTB full suspension

Přišel čas změn, dnešní vlajkové lodě velkých značek už jsou téměř vždy hybridní. Horská cyklistika je prostě stále více elektrická. Stevens byl ještě nedávno v celoodpružených kolech mezi světovou elitou, tedy v těch klasických, proto bylo pro mnohé překvapením, že modely 2021 jsou již výhradně elektro. U Stevensu si spočítali, že se jim to vyplatí, jelikož poptávka po elektrických fullech začala být v poslední době oproti klasice ve velké převaze. Zapojili tedy své vývojáře do projektu nového celoodpruženého elektrokola E-Inception. Jedná se o zcela nový typ rámu, nepřipomíná nic, na co jsme byli doposud u značky Stevens zvyklí. E-Inception zaplnil hned tři kategorie, a to e-enduro, e-allmountain a e-crossover, konkrétně se zdvihy 180/170, 150 a 120 mm. Můžete si vybrat dle libosti od endura až po trailový univerzál, dokonce i zmíněný crossover, tedy full e-bike s blatníky, světly a dalšími vymoženostmi. Vrcholné trailové modely disponují karbonovými rámy a koly 29“, kdežto ostatní využívají kombinaci 29/ 27.5“. Motorizace je u těchto terénních strojů až na jednu výjimku s Boschem výhradně v režii nového středového motoru Shimano EP8. Baterie jsou použity dle systému, Shimano má kapacitu 726 Wh a jediný model s Boschem disponuje 625 Wh. Bosch najdeme také na dvojici e-crossoverů. Je to celkem fikané nabídnout současně motory Bosch i Shimano na shodném rámu, Stevens jistě v budoucnu počítá s tím, že se paleta modelů E-Inception rozroste. Vrcholné verze jsou postaveny na karbonovém rámu, ty levnější na hliníku, vzhledově na první pohled ani nepoznáte mezi oběma materiály rozdíl. Technickou dokonalostí překypují zejména karbonové rámy, ohromující nejsou pouze hodnotami tuhosti, ale i svou nízkou hmotností díky hi-modulus karbonu SL HMF s designem optimálně upraveným pro danou zátěž.

 

Top modelem trailové řady E-Inception AM (AM-all mountain) čítající čtyři modifikace je typ 9.7 GTF. Byl navržen pro „absolutní“ radost z jízdy nahoru i dolů – nikdy dříve nespojili inženýři značky dohromady takový vznešený a zároveň schopný celek jako v případě tohoto modelu. Takhle asi vypadá trailový e-bike snů, má zcela nový inovativní karbonový rám v kombinaci s nejlepšími komponenty, ultralehkým motorem Shimano EP8 (pouze 2,5 kg) spolu s 726Wh baterií a exkluzívním odpružením od značky Fox. Tenhle zázrak má co nejjemnější karbonový vzhled a pouhých 21,9 kg opravdu v plné polní! Jestli si pamatujete na špičkové závodní maratonské fully Stevens, tak tohle all mountain elektrokolo je jejich důstojným nástupcem. Tento typ má 29“ kolo vpředu (pro spolehlivější průjezd terénem, hladké řízení a snazší překonání překážky) a 27,5“ kolo vzadu (které zajistí hbitost a robustnost). Tato motokrosová neboli mullet kombinace je využívána často i u jiných značek e-biků. Mezi další důležité detaily patří použití stabilních měničů převodů rozhraní UDM, integrované montážní body pro stojan, inovativní provedení vnitřního vedení lanek a bovdenů, stejně tak jako unikátní, do horní rámové trubky zabudovaná zdířka USB C pro nabíjení mobilních zařízení – v tuto chvíli exkluzivně pouze pro Stevens model s Shimano motorem. Maloobchodní cena tohoto skvostu je stanovena na 215 990 Kč. Jen tak mimochodem, tento stroj se stal vítězem testu novinek v renomovaném německém časopise EMTB 6/2020, kde vyzdvihovali jeho vyvážené jízdní vlastnosti pro sjezd a výjezd, skladbu komponentů i jeho dobrou cenu vzhledem ke špičkové výbavě a rámu.

Enduro řada celoodpružených ebiků E-Inception zastřešuje zatím jen dva modely a oba jsou postaveny na karbonových rámech s koncepcí 27.5/29. Každý má ovšem trochu jinou kvalifikaci, to nám prozradí dvě písmenka v názvu. Zatímco E-Inception ED 8.7 GTF se drží endura, proto to ED, tak FR 9.7 GTF už je čistokrevný freeride – písmena FR. Stevens příjemně překvapil, že šel i do těchto těžkých kalibrů. Obě varianty jsou si hodně podobné, ale když porovnáme geometrie těchto rámů, najdeme dost podstatné rozdíly například v úhlech. Představme si krátce verzi FR. Je to opravdové monstrum, překvapením pak je velice slušná hmotnost 23,1 kg, to váží kdejaké elektrokolo na nákupy, ovšem tohle je drtič terénu v pravém slova smyslu. Disponuje výkonným odpružením RockShox, vepředu vidlicí ZEB Ultimate se zdvihem 180 mm, tlumič zvládne 170 mm a jde o typ RockShox Super DeLuxe Ultimate. Ultimátní je i další výbavička, třeba zapletená kola, řídítka a představec Race Face, kliky e*thirteen e*spec Plus atd. Motor je mega silné Shimano EP8 a integrovaná baterie má kapacitu 726 Wh. Páčky řazení, přehazovačka, kazeta atd, vše je Shimano XT, dvanáctipastorková kazeta má rozsah 10-51, převodník 36. Pláště mají šířku 2.6“, Schwalbe Magic Mary | Eddy Current Evolution. Doporučená cena je u toho ebiku 188 990 Kč.

 

 

E-MTB hardtail

Pevná horská elektrokola nyní tvoří u Stevense hvězdnou čtyřku. Nenajdeme žádný model, na kterém by se realizovaly kompromisy ve výbavě. Jedná se již o třetí generaci dobře známých jmen, Stevens si zakládá na dvouletém životním cyklu, poté přichází nové rámy a samozřejmě obměna komponentů, pokud již neproběhla napřesrok. Do bodu proměn se letos dostala velká část elektrifikovaných hardtailů. V nové kolekci se již neobjevuje vstupní model E-Wave, nyní roli nejlevnějšího hardtailu přebírá E-Tremalzo. U Stevensu usoudili, že e-bike musí být vyvážený, co se výbavy týká. Nestačí mít vše perfektní a šetřit třeba na vidlici, která u každého biku do terénu hraje dost podstatnou roli, proto tento model již značka vypouští a rovnou začíná s typem E-Tremalzo, který má kromě motoru Bosch G3 Performance Line Cruise také kvalitní odpruženou vidlici SR Suntour s pevnou osou a přehazovačku Shimano Deore. Model 2021 má nově převody 1x10. Je k dispozici ve dvou barvách, z nichž atraktivní je především tyrkysový odstín Arctic Petrol, kterým je E-Tremalzo vzhledově nepřehlédnutelný. Pořídíte ho za 70 190 Kč. Nové Stevensy mají vskutku luxusní barevné odstíny, které jsme dříve tolik nevídali.

Dalším v pořadí je E-Cayolle. Má podobný rám jako E-Tremalzo, tj klasickou baterii Bosch zapuštěnou napůl do rámu s plastovým krytem. Výhodou je celkově lehčí rám a snadné vyjmutí baterie, pokud ji potřebujeme třeba na dlouhých cestách měnit, případně dobíjet v interiéru, jelikož ne vždy je po ruce elektrická zásuvka. Disponuje nejsilnější verzí pohonu Bosch, G4 Performance CX, kde letos Bosch zvýšil maximální točivý moment na 85 Nm. Baterie má kapacitu 500 Wh. Řadicí komponenty Shimano Deore doplňuje 11rychlostní kazeta XT s rozsahem pastorků 11-46 zubů. Odpružená vidlice je samozřejmě vzduchová, v tomto případě Suntour. Z celé skupiny horských elektrokol s přední odpruženou vidlicí je tento typ nejlehčí, váží 21,8 kg. To je vzhledem k robustnosti rámu na devětadvacítkových kolech slušné číslo, polointegrovaná baterie ušetří dost materiálu na rámu a na celkové hmotnosti je to znát. Doporučená cena tohoto stroje 80 190 Kč.

Stevens E-Juke stojící na pomezí XC a trailového hardtailu ve verzi 2021 na sobě hodně zapracoval, ačkoli má s předchůdcem shodný rám a některé komponenty, vůbec si ho s předchozím modelem nemusíte spojovat, je prostě jiný, lepší. Reflexní zelenou nyní nahrazuje barva s názvem Python, jedná se o temně zelený lesklý lak, který mění odstín podle toho, pod jakým úhlem na něj dopadá světlo. Ovšem změny se udály i v komponentech, a to dost podstatné. Vidlici Suntour nahradil vzduchový RockShox 35 Silver TK s pevnou osou, přibyla docela důležitá teleskopická sedlovka Oxygen E-Scorpio ovládaná z řídítek. Nové je 12rychlostní řazení s kazetou Shimano Deore o rozsahu 10-51 zubů, předchozí jedenáctka byla jen 11-46 zubů. Brzdový systém nyní využívá nové čtyřpískové kotoučovky Shimano Deore s kotouči 210/180 mm. Motor je i letos Bosch Performance CX G4, ovšem s vyšším maximálním točivým momentem 85 Nm. A to nejlepší na konec, uvnitř spodní rámové trubky je integrovaná baterie Bosch Power Tube s kapacitou 625 Wh, předchozí generace disponovala pětistovkou. Upgradovaný E-Juke se prodává za 97 190 Kč.

Topmodel elektrických pevňáků, Stevens E-Agnello, je stejně jako E-Juke komfortním a odolným elektrokolem na pomezí XC a trailu. Taková elektrokola dneska prostě frčí díky spojení příkladné stability a zároveň ochoty měnit směr v zábavných pasážích, když na to přijde. E-Agnello 2021 vypadá na rozdíl od jeho kolegů na první pohled podobně jak předchozí model. Má totiž shodný design a barvy rámu, které dobře zapadají do současných moderních odstínů této značky. Ovšem změny tu nějaké přeci jenom jsou. Motor je i letos Bosch Performance CX G4, ale s vyšším maximálním točivým momentem 85 Nm. Integrovaná baterie Bosch si ponechala z minulé sezony kapacitu 625. Zajímavá změna nastala u vidlice, kde původní Fox nahradila špičkově odladěná Marzocchi Bomber Z2 eMTB+. Většina Shimano komponentů je Deore, které se nyní objevuje v poslední verzi a se čtyřpístkovými kotoučovkami a s kotouči 203/180 mm. Přibyla nově i teleskopická sedlovka Oxygen E-Scorpio. Minulý model byl osazen komponenty XT, nový více sází na progresivní Deore. Cenovka je tak o čtyři tisícovky níže i při situaci, že ceny Stevensů šly nahoru. E-Agnello 2021 pořídíte za 107 990 Kč.

 

E-Tour

Turistická elektrokola jsou pevně zakořeněna v nabídce značky Stevens už mnoho let. I zde se můžeme setkat s opravdovými lahůdkami vyšperkovanými těmi nejušlechtilejšími díly. Společným znakem pro celou kategorii je systém řazení, jsou to výhradně klasické přehazovačky, naopak převodovky jsou zase doménou městských kol Stevens. Ovšem zde bychom se měli bavit hlavně o novinkách 2021 a jednou z nich je nová modifikace elektrokola E-Triton z turistické řady E-Tour. Ta čítá šest variant, nejnovější nese označení PT6. Jedná se o bytelný, sportovně střižený křižník s integrovanou baterií a motorem Bosch (jako většina současných elektrokol Stevens této kategorie), výbava je zde v režii Shimano Deore/XT 1x11 včetně kotoučovek. Pohon obstarává motor Bosch Performance G3, hlavním tahákem je nová integrovaná baterie Bosch s kapacitou 625 Wh. Cena je 107 990 Kč. Krom tohoto stroje zde najdeme dalších devět podobně koncipovaných turistických elektrokol v plné výbavě, vždy v pánském i dámském provedení rámu

E-City

Ryze městská elektrokola značka Stevens vnímá jako stroje pro denní ježdění, které musí být maximálně spolehlivé. Proto jsou u všech využívány převodovky v zadním náboji spojené se středovými motory Bosch. I zde se můžeme setkat s opravdovými lahůdkami, například se strojem do města s elektronicky ovládanou 14rychlostní převodovkou Rohloff. Ovšem většina modelů využívá nábojové převodovky Shimano, obvykle 8rychlostní Nexus, často s převodníkem spojeným s řemenem. Zcela novým modelem v této kategorii je Stevens E-EXEC, u kterého je použito elektronické řazení Shimano Nexus Di2, s motorem Bosch Performance G3 spojené řemenem Gates Carbon Drive. Baterie je integrovaná do rámu, jedná se o typ Bosch PowerTube 625. Do města patří i dobré osvětlení, a to od značky Busch+Müller se svítivostí 70 luxů a zdá se být více jak dostačující. Brzdy Deore jsou namontovány se 180mm kotouči, samozřejmostí je vzduchová vidlice. Částka 121 490 Kč, za kterou tento šestadvacetikilogramový monolit pohybující se s lehkostí peříčka pořídíte, se nezdá být ani nijak přemrštěná. Zejména s přihlédnutím k tomu, jakou v souvislosti s tím získáte užitnou hodnotu. K dispozici je pánské i dámské provedení rámu v elegantní barvě Dark Cyan, což je tmavý odstín zelené, který se vám mění před očima podle toho, jak na něj dopadne světlo. Použitý je na více modelech Stevens 2021.

 

Text: Mike Koukal, foto:  Stevens

 

Stránky: | 1 |

Horské elektrokolo Stevens E-Agnello - Bosch Performance CX G4 - 29 2021 + DÁRKY

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

Cena s DPH:
107 990,00 Kč

Nový pohon Bosch G4 Performance s lehkým ovládáním přes mobilní aplikaci díky SmartphoneHub pohání elektro hardtail Stevens E-Agnello. Všimněte si, jak detailně je integrován 625 Wh akumulátor do hliníkového rámu. K tomu přidává špičkové odpružení Marzochi, pohon Shimano Deore XT a komponenty E*Thirteen nebo Sun Ringlé.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Cayolle - Bosch Performance CX G4 - 29 2021 + DÁRKY

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

Cena s DPH:
80 990,00 Kč

Špičkové horské elektrokolo značky Stevens. Je vybaveno silným středovým pohonem Bosch CX poslední čtvrté generace s max. točivým momentem 85 Nm, odpruženou vidlicí SR Suntour, semiintegrovanou baterií Bosch s kapacitou 500 Wh, řazením Shimano 1x11, teleskopickou sedlovkou atd

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Juke - Bosch Performance CX G4 - 29 2021 + DÁRKY

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

Cena s DPH:
97 190,00 Kč

Špičkové horské elektrokolo značky Stevens. Je vybaveno silným středovým pohonem Bosch CX poslední čtvrté generace s max. točivým momentem 85 Nm, odpruženou vidlicí Rock Shox, integrovanou baterií Bosch s kapacitou 625 Wh, řazením Shimano 1x12 atd

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Tremalzo - Bosch Performance G3 - 29 2021 + DÁRKY

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

Cena s DPH:
70 190,00 Kč

Stevens E-Tremalzo 27,5" patří stále mezi cenově nejpříznivější elektrokola od německého výrobce, i tak pro letošní rok povýšil. Elegantní linie klasického hardtailu na pomezí XC a trailbiku spojily síly s elektromotorem Bosch Performance, řazením od Shimana a vidlicí SR Suntour XCR34. Nasedněte na vlnu toho nejlepšího dnešního e-bikingu a bavte se! E-Tremalzo je e-MTB, se kterým vás síly nedojdou.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Tremalzo - Bosch Performance G3 - 29 2020 + SADA ORIGINÁLNÍCH PLÁŠŤŮ NAVÍC- AKCE

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

Cena s DPH:
67 590,00 Kč

Stevens E-Tremalzo 29" patří stále mezi cenově nejpříznivější elektrokola od německého výrobce, i tak pro letošní rok povýšil. Elegantní linie klasického hardtailu na pomezí XC a trailbiku spojily síly s elektromotorem Bosch Performance, řazením od Shimana a vidlicí SR Suntour XCR34. Nasedněte na vlnu toho nejlepšího dnešního e-bikingu a bavte se! E-Tremalzo je e-MTB, se kterým vás síly nedojdou.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Wave 2018 - Bosch Performance - 27.5 + DÁRKY - AKCE

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

-24.7% 61 990,00 Kč
46 690,00 Kč

Praktické horské elektrokolo s osvědčených výkonným středovým pohonem Bosch Performance Line. Mix komponentů Alivio/ Deore, devítirychlostní řazení. Kvalitní hliníkový rám poskytuje garanci dlouhé životnosti. Odpružená vidlice má zdvih 120mm, spolu s plášti Schwalbe šířky 2.6" poskytuje tento stroj mimořádný komfort i bezpečnou jízdu v terénu. Dodává se s baterii Bosch o kapacitě 400 Wh

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Wave - Bosch Performance G3 -29 2020 + DÁRKY Akce

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

-4.7% 59 790,00 Kč
56 990,00 Kč

Stevens E-Wave 29" prošel kompletní modernizací a pro rok 2020 přijíždí s novým rámem i pohonem. I přes dostupnou cenu E-Wave přináší elektromotor Bosch G3 Performance Line Cruise. Co to znamená? Doslova sílu v každém šlápnutí. A to bez velké námahy. Perfektně vyladěný komfortní posed navíc se hbitým jízdním projevem a jistým ovládáním zaručuje bezpečnou zábavu pro každého, i málo zkušeného jezdce, který touží po cestování bez námah.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Juke 2020 - Bosch CX G4 - 29 + DÁRKY Akce

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

-2.2% 90 990,00 Kč
88 990,00 Kč

Odolný rám a pevné osy, plně integrovaný pohon a 29" kola. Právě čtete recept na komfortní e-MTB hardtail. Stevens E-Juke 29" je zaměřen především na pohodlí v sedle a velkou jízdní zábavu. Plně integrovaný pohon Bosch Performance Line CX s vysokým výkonem a velkokapacitním akumulátorem je navíc to nejlepší, co dnešní e-biky nabízí.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Tremalzo - Bosch CX - 27.5 2019 + DÁRKY - AKCE

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

-14.7% 70 190,00 Kč
59 840,00 Kč

Elegantní linie klasického hardtailu spojily síly s elektromotorem Bosch Performance a vstupní model elektro MTB od Stevens je na světě. Nese název E-Tremalzo a uspokojí jezdce, kteří vyznávají pohodlný, rekreační posed a zábavné jízdní vlastnosti. Potěší také svoji cenou, protože natolik moderní pohon, schopnou a jemnou vidlici se 120mm zdvihu a spolehlivým osazením od Shimana a Oxygenu je jednoduše umění nabídnout. Nasedněte na vlnu toho nejlepšího dnešního e-bikingu!

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Cayolle - Bosch CX - 27.5 + 2019 + DÁRKY - AKCE

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

-14.7% 77 990,00 Kč
66 490,00 Kč

Široké pláště, odolný rám a nabroušený postoj. Garantujeme, že Stevens E-Cayolle+ umí zapůsobit na první pohled. Jasně totiž vzkazuje, že je odhodlán dobývat ta nejnáročnější stoupání a odlehlé kouty krajiny. Tam vás doveze jeho silný pohon Bosch Performance, s plně integrovanou baterií v rámu. Nesmí chybět také ostré brzdy Shimano a řazení SLX, od stejného výrobce. Už plánujete, kam se s tímto e-bikem vydáte?

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Wave 27.5 2019 - Bosch CX + DÁRKY - AKCE

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

-14.7% 62 390,00 Kč
53 190,00 Kč

Síla v každém šlápnutí. A to bez velké námahy. Přesně to zaručuje extra silný pohon Bosch Performance, nainstalovaný do pevného hliníkového rámu Stevensu E-Wave, který přináší do světa elektrokol obrovský rozsah schopností v jednom samotném e-biku. Perfektní komfortní posed se zde setkává s hbitým jízdním projevem a jistým ovládáním, které podtrhuje vidlice se 120mm zdvihu. Přechod z klasického MTB už nemůže být snazší!

Vložit do košíku

Celoodpružené horské elektrokolo Stevens E-Maverick 27.5 Bosch CX G4 - 2020+ DÁRKY - Akce

E-ALL MOUNTAIN

-8.7% 103 990,00 Kč
94 990,00 Kč

Celoodpružený Stevens E-Maverick představuje extra vyvážený elektro trailbike v kombinaci se silným motorem Bosch Performance Line CX a vzduchovým odpružením SR Suntour o 140mm zdvihu pro obě kola.

Vložit do košíku

Dámské trekkingové elektrokolo Stevens E-Molveno Tour 2020 + DÁRKY

ELEKTROKOLA STEVENS

Cena s DPH:
51 990,00 Kč

Plně vybavené dámské trekkingové elektrokolo postavené na kvalitním alu rámu a středovém pohonu Bosch Activ. Komponenty Shimano, devítirychlostní řazení. Osvětlení axa napájené bateriií Bosch, ta má kapacitu 400 Wh. Kvalitní značkové alu ráfky a pláště Schwalbe. Integrovaný zámek zadního kola. Nejlepší poměr ceny a výkonu v této kategorii

Vložit do košíku

Dámské elektrokolo Stevens E-Molveno Tour 2021 Bosch G3 Active Line + DÁRKY

ELEKTROKOLA STEVENS

Cena s DPH:
53 990,00 Kč

Dámské cestovní elektrokolo v plné výbavě v nejlepším poměru cena-výkon. Kvalitní středový motor Bosch Active Line poslední třetí generace s klasickým převodníkem. Baterie Bosch v zadním nosiči s kapacitou 400 Wh. Výkonnné osvětlení.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Juke 27.5 - Bosch CX- 2019 + DÁRKY - AKCE

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

-15.9% 83 190,00 Kč
69 990,00 Kč

Zaměřen na pohodlí v sedle a velkou jízdní zábavu. Stevens E-Juke+ přináší plně integrovaný pohon Bosch Performance s vysokým výkonem a velkokapacitním akumulátorem, odpružení Fox Performance a sadu Shimano SLX. Výsledkem je tak extrémně efektivní univerzál, který až návykově urychluje cestu z bodu A, do bodu B. Všechno mezi tím bude pouze čistá zábava a zážitky, které se nezapomínají!

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Tremalzo - Bosch Performance G3 - 27.5 2020 + DÁRKY

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

Cena s DPH:
67 590,00 Kč

Stevens E-Tremalzo 27,5" patří stále mezi cenově nejpříznivější elektrokola od německého výrobce, i tak pro letošní rok povýšil. Elegantní linie klasického hardtailu na pomezí XC a trailbiku spojily síly s elektromotorem Bosch Performance, řazením od Shimana a vidlicí SR Suntour XCR34. Nasedněte na vlnu toho nejlepšího dnešního e-bikingu a bavte se! E-Tremalzo je e-MTB, se kterým vás síly nedojdou.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Stevens E-Wave - Bosch Performance G3 -27.5 2020 + DÁRKY

HORSKÁ ELEKTROKOLA - E-HARDTAIL

Cena s DPH:
59 790,00 Kč

Stevens E-Wave 27,5" prošel kompletní modernizací a pro rok 2020 přijíždí s novým rámem i pohonem. I přes dostupnou cenu E-Wave přináší elektromotor Bosch G3 Performance Line Cruise. Co to znamená? Doslova sílu v každém šlápnutí. A to bez velké námahy. Perfektně vyladěný komfortní posed navíc se hbitým jízdním projevem a jistým ovládáním zaručuje bezpečnou zábavu pro každého, i málo zkušeného jezdce, který touží po cestování bez námah.

Vložit do košíku
Stránky: | 1 |
Ve�ker� pr�va vyhrazena.
©2024 FELT BIKES.CZ - Cyklistický eshop