ELEKTROKOLA TOTEM

Pánské cestovní elektrokolo Totem Expedition Man 28 2020 + DÁRKY 

Cena: Kč s DPH
Dostupnost:Běžně dodáváme do 3 dnů
Množství:
Našli jste lepší cenu? Kontaktujte nás!

Tohle výborné elektrokolo je postaveno s ohledem na nízkou cenu a užitnou hodnotu ve své nejnižší kategorii. Díky baterii hluboce zanořené do spodní rámové trubky a sladěným odstínům černé působí Expedition esteticky dojmem dražšího modelu.

Kolo je již k dispozici

Přečtěte si podrobnou recenzi elektrokola Totem Expedition včetně fotografií na serveru BikeNet.cz

 

 

 Pánské cestovní elektrokolo Totem Expedition Man 28 2020

 

 

Za pětadvacet tisíc bývají elektrokola vesměs taková nedospělá, někde se prostě ušetřit musí a záleží pak jak se to ve finále promítne do jízdních vlastností. Atributy levného elektrokola zde mohou být véčkové brzdy a  pohon v zadním náboji, ten jasně určuje zařazení do nižší třídy. Jinak je elektrokolo postaveno rozumně, s kompletním řazením Shimano Altus, hlíkovými díly od značky Zoom, komfortním sedlem atd. V plné výbavě najdeme nosič, stojánek, kvalitní blatníky a komplet osvětlení napájené baterií elektrokola, to není vždy standardem.

 

  Pánské cestovní elektrokolo Totem Expedition Man 28 2020

 

 

Rám budí na pohled důvěru, má robustní trubky z alu slitiny, horní s výraznou profilací a asymetrickým profilem, spodní je opravdu mohutným čtyhranem, který skrývá dlouhou semi integrovanou baterii s kapacitou 13 Ah. Zadní stavba má vzpěry zcela rovné, i trubky v předním rámovém trojúhelníku nejsou nijak zprohýbané, či lomené, to je současný trend, klasická silueta rámu. Kabeláž prochází rámem, je vidět až na zadní stavbě, kde je pomocí konektoru spojena s motorem. Ten je nábojový, jak je v této kategorii zvykem. Přípomoc se ovládá tlačítky na řídítkách po levé straně, kde najdeme i přehledný displej. Motor je navržen tak, aby byl dostatečně výkonný i v členité krajině. 

 


 

 

Totem Expedition může nabídnout pohodlný posed za ergnomickými řídítky, komfortní sedlo a anatomické gripy, tj. menší únavu i při delších vzdálenostech. Nemusíme mít obavy z nedostatku energie v baterii, jelikož má vyšší kapacitu. Zadní nábojový motor můžeme považovat u cestovního elektrokola za rozumnou alternativu.

 

Véčkové brzdy nejsou tak účinné, jak kotoučové, ale zase mohou nabídnout bezúdržbový provoz. Kolo se dodává ve dvou velikostech: 18″-do 178cm, 20″-nad 178cm. Výhodou krom zmíněných technických parametrů je dostupnost náhradních dílů a bezproblémový servis, jelikož jde o ryze českou značku elektrokol.

Popis ELEKTROKOLO TOTEM EXPEDITION

    Rám: Al
    Představec: Zoom
    Řídítka: Zoom
    Kazeta: Shimano CS-HG200 12-32z
    Řetěz: KMC Z72
    Brzdy: Tektro V-Brake
    Řazení: Shimano Altus
    Měnič: Shimano Altus
    Motor: 250W zadní nábojový
    Baterie: 36V/13Ah
    Displej: KEDISI

    Kolo je vyráběno v univerzální velikosti 48cm

Elektrokolo vám buď osobně předáme seřízené a zkompletované v naší provozovně v Praze, nebo jsme ho schopni v rámci Prahy a okolí zdarma dovézt zkompletované přímo k vám domů a nebo vám ho pošleme zdarma Balíkem do ruky ( předpřipravené, tj zkompletované a seřízené v kartonové krabici složené na 80 procent)

 

Ke kolu obdržíte 3 dárky v hodnotě více jak 1100 Kč !

elektrokolo s darky zdarma

SADA SVĚTEL NEXELO
Sada předního a zadního světla NEXELO   - přední: 1 vysoce svítivá LED diod, 3 funkce1 1 W - zadní, blikačka: 2 červené LED diody, 2 funkce, 0.5 W, 78 Lux - baterie součástí balení
Cena 390 Kč

PUMPA NEXELO DÍLENSKÁ S MANOMETREM
Ocelové tělo, velký manometr, univerzální dvojitý ventil s pojistkou, max. tlak 160 PSI, stříbrná
Cena 419 Kč

ZÁMEK NEXELO ČLÁNKOVÝ
kouřový, 2 počítačově vytvořené originály klíčů, vysoce odolný, kovové válečky chrání ocelové lano proti přestřižení, baleno na závěsné kartě
Cena 299 Kč

 

« zpět
Ve�ker� pr�va vyhrazena.
©2021 FELT BIKES.CZ - Cyklistický eshop