ELEKTROKOLA GALAXY

Horské elektrokolo Galaxy Spacelab 29 - 2020 + DÁRKY  

Cena: Kč s DPH
Dostupnost:Běžně dodáváme do 3 dnů
Množství:
Našli jste lepší cenu? Kontaktujte nás!

Horské elektrokolo s moderním středovým pohonem a integrovanou baterií v rámu. Vyniká sílou motoru Dapu MD250S. Dalším plusem je integrovaná baterie v rámu s kapacitou 14.5 Ah.

 

Kolo opět k dispozici (14.4.2020)

 

 Galaxy patří pod společnost CykloŠvec a ta se mimo jiné zabývá dovozem a distribucí mnoha světových značek, to má vliv i na vývoj vlastní značky  kol. Partnerství  se společností Totem, která vyrábí výhradně elektrokola, přineslo ovoce i značce Galaxy. Již delší čas jsou elektrokola připravována ve spolupráci s touto značkou. Nelze si tak nevšimnout, že Spacelab má podobně koncipovaný rám jako doposud vyráběné horské elektrokolo Totem Eagle. Je u něj shodné výrazné prohnutí horní trubky, umístění vzpěr zadní stavby atd. Eagle je a byl velmi žádaný a je tedy na co navazovat.

Horské elektrokolo Galaxy Spacelab 29 - 2019


Horské elektrokolo Galaxy Spacelab 29 - 2019

Horské elektrokolo Galaxy Spacelab 29 - 2019
 Při bližším srovnání jsou ale hned patrné velké rozdíly. Galaxy má již výrazněji integrovanou baterii, speciální delší typ je vložen po celé délce spodní rámové trubky. Ta má také zajímavý profil, nejnápadnější je výrazné zpevnění vepředu,  kdy spodní rámová trubka, nebo spíše hranol, obepíná hlavou trubku na každé straně. Horní trubka tak navazuje trochu dále, než je to obvyklé. Rám je s takovouto konstrukcí dalo by se říct nezničitelný. Robustní trubky rámu jsou z hliníkové slitiny řady 6061.

 
Esovitě prohnutá horní trubka má výrazný sloping. Vyšší oblast řídítek zlepšuje komfort a ovládání. Především ve sjezdech je stroj tak lépe řiditelný, na dlouhých cestách nám zase vzpřímenější jízdní pozice bude přinášet méně únavy. Kolo bude zatím dodáváno v devatenácti palcové velikosti, s devětadvaceti palcovými koly. Standardně bude vybaveno odpruženou vidlicí SR Suntour XCM 29 HLO. Páčka blokace se nachází na pravé noze vidlice.  Náboje, devíti rychlostní řazení, kotoučové brzdy, vše je svěřeno značce Shimano. Cena ebiku je stanovena na 39 990 Kč

 
Již design napovídá, že jde o mimořádné kolo v historii značky. Převládá decentní matná černá barva se žlutými prvky. V duchu současných trendů je baterie integrovaná v rámu, vidět je jen její malá část. Její kapacita je slušných 14.5 Ah.  Motor je pootočený rovnoběžně ze spodní trubkou a jelikož má docela kompaktní tvar a není velký, Spacelab nedělá na první pohled dojem elektrokola. Navíc  černá barva vše vzhledově sjednocuje a zmenšuje.

 

Středový pohon Dapu není zas tak známý, ale má ho v katalozích 2019 více výrobců kol. Dapu je japonská společnost, která existuje od roku 2004. Výroba je sice soustředěna v Číně, stejně jako u jiných značek, ale Dapu si zakládá hodně na preciznosti. Motory jsou pověstné vyššími kroutícími momenty, nízkým zahříváním atd. Proto i nábojové motory Dapu využívají výrobci bicyklů ze 40 států. Dapu nyní nabízí novou generaci kompaktního středového motoru s označením MD250S a ta je právě umístěna v rámu Galaxy Spacelab.  Ten je schopen maximálního točivého momentu až 80 Nm s více jak osmdesáti procentní účinností ! Jde o kvalitní a přes to velmi cenově dostupnou alternativu středového pohonu. Torzní sensor je integrován do těla motoru, takže nehrozí, že by vás tenhle drobek na slovo neposlouchal. Hmotnost motoru je sympatických 3,5 kg. Vše se ovládá pomocí tlačítek a LCD panelu na řídítkách. Multifunkční displej je podsvícen a odolný proti dešti. Nechybí ani funkce walk. Systém je programovatelný aby si ho mohl každý výrobce přesně nakonfigurovat.


Parametry a specifikace

Modelový rok 2019
Baterie 36V / 14,5 Ah
Brzdy Shimano MT201
Displey LCD
Kliky DAPU Al
Měnič Shimano Alivio
Motor DAPU 250W
Náboje Shimano Tourney HB-TX505 Center-lock
Osa DAPU
Pedály Al
Pláště Kenda K1104 50-FIFTY 29x2,1"
Představec MODE Al
Průměr kol 29”
Ráfky Al dvoustěnné
Rám Al 6061
Řazení Shimano Alivio
Řetěz KMC Z99
Řídítka Al
Rychlosti 9
Sedlo Galaxy
Velikosti 19" - univerzální
Vícekolečko Shimano HG200, 9kolo, 11-34z
Vidlice SR Suntour XCM 29 HLO
Hl. složení 1,5 Tapered

 Ke kolu obdržíte 3 dárky v hodnotě více jak 1100 Kč !

elektrokolo s darky zdarma

SADA SVĚTEL NEXELO
Sada předního a zadního světla NEXELO   - přední: 1 vysoce svítivá LED diod, 3 funkce1 1 W - zadní, blikačka: 2 červené LED diody, 2 funkce, 0.5 W, 78 Lux - baterie součástí balení
Cena 390 Kč

PUMPA NEXELO DÍLENSKÁ S MANOMETREM
Ocelové tělo, velký manometr, univerzální dvojitý ventil s pojistkou, max. tlak 160 PSI, stříbrná
Cena 419 Kč

ZÁMEK NEXELO ČLÁNKOVÝ
kouřový, 2 počítačově vytvořené originály klíčů, vysoce odolný, kovové válečky chrání ocelové lano proti přestřižení, baleno na závěsné kartě
Cena 299 Kč

« zpět
Ve�ker� pr�va vyhrazena.
©2020 FELT BIKES.CZ - Cyklistický eshop