ELEKTROKOLA AGOGS - CESTOVNÍ ELEKTROKOLA

AGOGS Tracer Trek 2015 

Cena: Kč s DPH
Velikost:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 3 dnů
Množství:
Našli jste lepší cenu? Kontaktujte nás!

Elektrické kolo stvořeno pro celodenní cesty po městě a i dlouhé výletní trasy


Tracer Trek je trekingové (trekové) elektrokolo, které je speciálně konstruováno pro Vaše příjemné cestování. Kapacita jeho baterie vás nezklame na cestách do práce ani na dlouhých výletech. 

Tracer Trek je vybaven koly s průměrem 28 palců a díky tomu lépe drží stopu a klade velmi nízký valivý odpor. Zvolené pláště s vrstvou proti propíchnutí jsou univerzální do terénu i na silnici. 

Samotné elektrokolo je díly speciální konstrukci rámu váží jen mírně přes 19 kg, uveze ale jezdce o hmotnosti až 125 kg. Můžete si vybrat ze dvou velikostí rámů - 19 a 21 palců, což je ideální pro osoby mezi 160 až 195 cm (ale umíme kolo upravit i pro dlouhány).  

Výbava elektrokola zahrnuje 10ti rychlostní přehazovačku Shimano Deore, uzamykatelnou vidlici RST Sofi a výškově nastavitelný představec značky Promax, CNC obrobený dvojitý kryt převodníku pro perfektní vedení řetězu. Elektrokolo je vybaveno výkonným zadním a předním nezávislým LED osvětlením značky Spanninga, dlouhými blatníky ABS, stabilním skládacím stojanem na zadní stavbě a pěnovými držadly .  

Pohyb jezdce - šlapání - snímá kadenční sensor od německé firmy FAG integrovaný ve středovém složení. Uživatel elektrokolo ovládá prostřednictvím odolného podsvíceného displeje na řídítkách, který umožňuje 3 - 9 úrovní nastavení asistence, uzamčení elektrokola kódem PIN a mnoha dalšími funkcemi. Pro rychlý rozjezd je Tracer vybaven, stejně jako ostatní modely značky AGOGS, tlačítkem BOOST s funkcí rozjezdu, okamžitého výkonu motoru a také "walk by" módem pro zdolávání nejvyšších převýšení. Elektromotor značky 8FUN s max. výkonem 500W byl speciálně upraven pro tichý chod a ideální funkčnost s kazetou přehazovačky.  

Srdcem elektrokola je vždy jeho baterie. Pro model AGOGS Tracer byla speciálně navržena baterie s články SONY Hi-power Konion s kapacitou 475Wh. Tento typ článků zvládá vysoké vybíjecí proudy a tedy i strmá stoupání s maximální asistencí elektromotoru. 

Modely AGOGS Tracer jsou nabízeny ve vysoce lesklé černé signální barvě s doplňkovou žlutou v odstínu Spring Breeze.

Trekingové elektrokolo musí být hlavně lehké, pohodlné, odolné a s dlouhým dojezdem. Zde je - představujeme Vám Tracer Trek.

Cena vč. DPH: 38 990 Kč
Cena bez DPH: 32 223 Kč

Dostupnost: Skladem

Varianta  

Toto elektrokolo můžete pořídit  na splátky.

Příklad splátek s programem Cofidis 1/10   
Přímá platba:  3.899 Kč + 10 x 3.899 Kč  

Tracer Trek je trekingové (trekové) elektrokolo, které je speciálně vytvořeno pro Vaše příjemné cestování.  Kapacita baterie vás nikdy nezklame na cestách do práce ani na dlouhých výletech. 

Tracer Trek je vybaven koly s průměrem 28 palců a díky tomu lépe drží stopu a klade velmi nízký valivý odpor. Zvolené pláště s vrstvou proti propíchnutí jsou univerzální do terénu i na silnici. 

Samotné elektrokolo díky speciální konstrukci rámu váží jen mírně přes 19 kg, uveze ale jezdce o hmotnosti až 125 kg. Můžete si vybrat ze dvou velikostí rámů - 19 a 21 palců, což je ideální pro osoby mezi 160 až 195 cm (ale umíme kolo upravit i pro dlouhány).  

Výbava elektrokola zahrnuje 10ti rychlostní přehazovačku Shimano Deore, uzamykatelnou vidlici RST Sofi a výškově nastavitelný představec značky Promax, CNC obrobený dvojitý kryt převodníku pro perfektní vedení řetězu. Elektrokolo je vybaveno výkonným  zadním a předním nezávislým LED osvětlením značky Spanninga, dlouhými blatníky ABS, stabilním skládacím stojanem na zadní stavbě a pěnovými držadly .  

Pohyb jezdce - šlapání - snímá kadenční sensor od německé firmy FAG integrovaný ve středovém složení. Uživatel elektrokolo ovládá prostřednictvím odolného podsvíceného displeje na řídítkách, který umožňuje 3 - 9 úrovní nastavení asistence, uzamčení elektrokola kódem PIN a mnoho dalších funkcí. Pro rychlý rozjezd je Tracer vybaven, stejně jako ostatní modely značky AGOGS, tlačítkem BOOST s funkcí rozjezdu, okamžitého výkonu motoru a také "walk by" módem pro zdolávání nejvyšších převýšení. Elektromotor značky Bafang s max. krouticím momentem 28nm byl speciálně upraven pro tichý chod a ideální funkčnost s kazetou přehazovačky.  

Srdcem elektrokola je vždy jeho baterie. Pro model AGOGS Tracer byla speciálně navržena baterie s články SONY Hi-power Konion s kapacitou 475Wh. Tento typ článků zvládá vysoké vybíjecí proudy a tedy i strmá stoupání s maximální asistencí elektromotoru. 

Modely AGOGS Tracer jsou nabízeny ve vysoce lesklé černé barvě s doplňkovou žlutou v odstínu Spring Breeze.  

Pokud hledáte spíše krosový - sportovní - typ elektrokola, podívejte se na nový model AGOGS Tracer Cross.

 

Přehazovačka Shimano Deore, 10 rychlostí, pastorky 11T - 36T
Brzdy V-brake, Terktro 837AL
Přední vidlice Odpružená RST Sofi TNL, zdvih 60mm, uzamykatelná s regulací tuhosti
Řidítka a představec Promax - polohovatelný ve dvou osách
Osvětlení Přední i zadní LED osvětlení Spanninga
Ráfky AlexRims DH19, double wall
Pláště KENDA KROSS CYCLO, 700x35C , RELEXNÍ PRUH 3M
Speciální výbava USB konektor, kompletní LED osvětlení Spanninga, nastavitelný představec, CAN bus propojení
Hmotnost 19,5 kg + 3,6 kg (baterie)
Dojezd 60 - 130 km dle nastavení
Baterie Sony Li-Ion, 36V/13.2 Ah (475 Wh), vyjímatelná
Délka nabíjení 3,5 - 4 hodiny
Elektromotor Banfang H6 type, 36V/250W (500W max.), 9 pin IP plug
Blatníky přední i zadní dlouhé ABS blatníky
Rám Klasický-diamond, velikost 19" nebo 21", slitina hliníku 6061.T6
Nosnost 125 kg
Snímač FAG BBRS, rychlostní snímač 16 IPR, integrovaný ve středovém složení
Ovládání AGOGS display, 3-9 úrovní asistence, uzamykatelný PIN kódem, tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, akceleraci a Push-up
« zpět
Ve�ker� pr�va vyhrazena.
©2018 FELT BIKES.CZ - Cyklistický eshop