ELEKTROKOLA FELT

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Pokud chcete hned nakupovat, eshop najdete dole,  hned pod tímto úvodním článkem

 

Elektrokola Felt 2017 - 2018

Elektrokola se masově rozšířila díky středovému pohonu německé značky Bosch. Felt zůstává věrný tomuto německému pohonu a využívají ho všechny jeho elektrokola kolekce 2017. Nové modely mají všechny již baterii s kapacitou 500 Wh  a nejnovější verze pohonů. Ovšem modely 2018 hromadně přešly na Shimano. Z důvodů lepší dostupnosti především. Oba systémy středových pohonů jsou plně srovnatelné po stránce výkonu.

 

 

mestske elektrokolo felt verza 2017

  elektrokolo se stredovym pohonem bosch felt

 

Pokud vás zajíma přesný dojezd vašeho budoucího elektrokola s pohonem Bosch, můžete využít kalkulátor dojezdu přímo na stránce Bosch Ebike System. Stačí jen nastavit hmotnost jezdce, průměrnou rychlost, otáčky, povahu terénu, povrch atd. Dle našeho názoru to hodně odpovídá skutečnosti. (odkaz kliknutím na obrázek)

ELEKTROKOLA se středovým pohonem Bosch

 

 elektrokola bosch

 

  elektrokolo se stredovym pohonem bosch felt


Felt již pátým rokem nabízí ucelenou řadu špičkových elektrokol, dominují tři celoodpružené velmi dobře vybavené stroje 27.5 do terénu, dvě pevné devětadvacítky Nine E. Lahůdkou je elektro fatbike Lebowsk-e 10 a expedičně laděný bratr Outfiter. Po stránce komponentové skladby, kvality rámu i celkově velmi čistého designu tyto ebiky opravdu nemají chybu.

  elektrokolo se stredovym pohonem bosch felt

 

elektrokolo se stredovym pohonem bosch felt

Felt nabízí úspěšnou řadu elektro crossů, která navazuje na již legendární řadu QX. Najdeme jak sportovnější, tak i turistické modely v plné výbavě s pevnými i odpruženými vidlicemi. Crossová elektrokola jsou u Feltu nejprodávanějšími elektrokoly

elektrokolo se stredovym pohonem bosch felt

 

Poslední skupinou jsou bicykly Verza, které jsou určeny asi nejvíce do města.Tady je zajímavé u některých modelů řazení kanadské značky Nu Vinci, u kterého lze volit automatický/ manuální režima tento systém je přímo navržen pro středové motory Bosch

elektrokolo se stredovym pohonem bosch felt

 

Středový pohon je momentálně nejlepším řešením pro terénní elektrokola. Elektrický středový pohon nebude šlapat za vás, ale je to jen jakýsi posilovač, který funguje jako podpora. Dá vám více svobody v rozhodování, jak momentálně naložíte se svými silami. Jízda na elektrokole se středovým pohonem Bosch je opravdovou lahůdkou. Zaléží jak účinný režim asistence zrovna máte zapnutý, podle toho se budete buď pohodlně "vozit" a nebo plnohodnotně "makat", jako na klasickém kole. 

Naše orientace je především na značku FELT, ovšem jsem schopni zajistit elektrokola i dalších značek jako AGOGS, STEVENS,BULLS, APACHE , stačí nás kontaktovat ) Rádi s vámi problematiku elektrokol probereme, poradíme atd. 

 

Elektrokola  dodáváme již námi seřízená a sestavená ve speciálním velkém přepravním boxu, kam se vejde s rezervou již smontovaný stroj, nebo lze odebrat osobně kolo kompletní u nás v provozovně.

První garanční prohlídka je zdarma, pokud narazíte na nižší konkurenční cenu, tak vám rozdíl dorovnáme. 

 

 


 

 elektrokolo nine e 30 2015

 

Samostatnou kapitolou je fat bike s názvem Lebowsk-e. Zástupce současné módní vlny fat biků na extra tlustých gumách, vhodných především na sníh a písek. Jistá neohrabanost daná velkým valivým odporem se použitím elektropohonu eleminuje a pasuje tento stroj na terénní supersport

elektrokolo fat bike fatbike bosch felt lebowsk e 2015

 

Elektrokola Felt 2016  mají všechny bowdeny i hadičky koutoučových brzd schovány dovnitř rámu. Vepředu na hlavové trubce je otvor, do kterého směřuje veškerá "kabeláž" z řídítek.  Bowdeny  a hadičky jsou vyvedeny ven až otvorem za pohonou jednotkou

Když se podíváme na celou nabídku elektrokol Felt, nenajdeme žádný model , který by byl nějak hůře vybaven levnějšími komponenty z důvodů celkově nižší ceny. Všechna alektrokola si drží vysoký standard kvaity, který není pouze v rámu a středovém pohonu Bosch, ale také v každém komponentu. 

 

elektrokolo felt qx e 90 2015 

 crossove elektrokolo felt 2015

Felt nabízí druhým rokem novou řadu elektro crossů QXe, která navazuje na úspěšnou řadu QX. Najdeme jak sportovnější, tak  i turistické modely v plné výbavě (vždy dámské i pánské od každého modelu). Osvětlení lze ovládat tlačítkem na displeji a napájet z baterie pohonu, nosič od firmy Racktime lze doplnit o různé druhy brašen, které na tento systém pohodlně naklapneme, Racktime má nyní nově zastoupení i v ČR a jsme schopni cokoli od ní dodat.  Všechny nosiče lze z elektrokol kdykoli odmontovat, jako celek s rámem působí jen opticky. Součástí výbavy jsou i plnohodnotné blatníky a praktický stojánek, na který má rám speciální přípravu. Pohonná jednotka Bosch Active Line má integrovaný chránič převodníku a částečně i řetězu, tak se nemusíte obávat ani o svoje oblečení například při cestě do zaměstnání. 

 mestske elektrokolo felt bosh 2015

 

Poslední skupinou jsou city biky Verza, které jsou určeny asi nejvíce do města. Po designové stránce se jedná o velmi zajímavé bicykly s nízkým rámem pro snadný nástup. S plnou výbavou a baterií integrovanou v nosiči.Na výběr je z několika typů, základním rozlišovacím znakem je řazení. Buď v zadním náboji  - Shimano Nexus, nebo NuVinci, či klasická přehazovačka. Každý systém má své výhody a proto se Felt rozhodl nabídnout tyto varianty.

 

Elektrokola Felt využívají výhradně středový pohon Bosch eBikes System, jehož nová generace přinesla doslova boom v použití pro horská elektrokola. Její umístění ve středu rámu je nelepším řešením pro ideální jízdní vlastnosti elektrokola.

 horske elektrokolo bosch felt


Oproti předchůdci, který se stále vyrábí v provedení Classic plus , je nový středový pohon Bosch pro terén mnohem vhodnější. A nejen to, v podstatě se celá kategorie bicyklů se středovými pohony díky nové jednotce posunula na jinou vyšší úroveň.


Motor je nyní výrazně tišší, lehčí, bezúdržbový, v případě vyššího modelu i výkonnější, nová baterie je menší a celkově je nový systém mnohem kompaktnější, do rámu perfektně sedne. Opticky tak nenarušuje vzhled klasického bicyklu


Inovace elektropohonů Bosch  se  promítají do finálních výrobků vždy až  po několika letech. Na další dva roky se plánuje pouze rozšíření sortimentu o nový ovládací panel s navigací a komunikací s chytrým  telefonem, který by měl částečně i mít možnost individuálně ladit výkon motoru. Bude plně kompatibilní s jednotkami Bosch Ebike Systém , takže se nemusíme obávat, že drahá investice se nám brzy  znehodnotí, jako třeba u smartphonu, či PC. Důkazem může být Bosch Classic Plus, který se stále vyrábí již čtyři roky a jistě i dále bude

Bosch Drive Unit  

horske elektrokolo bosch felt


Pohonná jednotka umístěná uprostřed rámu je z hlediska těžiště tím nejvhodnějším místem.  Elektrokolo má díky ní bezproblémovou průchodnost terénem. Světlou výškou poráží i klasické kolo s velkým převodníkem, protože zde řetěz pohání jen miniaturní převodník, ovšem šlapeme jako s klasickým větším převodníkem, pouze se nemusíme tolik obávat kamenů, kořenů či o nohavice kalhot. U mini převodníku se také snižuje na minimum  riziko padání řetězu. Vyrábí se verze 15, 18 a 20 zubů, dle konkrétního typu elektrokola. Pro reálný převod je vždycky potřeba vynásobit 2,5x.


U nového systému je pohonná jednotka  výrazně „chytřejší“. Nyní pracuje s třemi sensory, které jsou schopny zjišťovat informace až 1000x za sekundu, které zpracovává nový 32 bitový procesor. Měří se síla, kadence a rychlost. Změny převodů tak můžou být s rychlostí motoru a kroutícím momentem prováděny mnohem efektivněji, takže vše je okamžité, plynulé a zároveň co nejúspornější. Řazení je hladší, šetří se motor i řetěz. Systém je tak odolnější k opotřebení.


Systém středového pohonu pracuje do rychlosti 25 km/h, pokud jí překročíme, automaticky se vypne. Toto řešení si vyžádala evropská legislativa. Bosch pro některé státy vyrábí i ostrou verzi elektromotoru, jedná se o naprosto totéž, ale výkon 250W již není elektronicky omezen. Můžeme tak dosáhnout rychlosti až 45 km/h. Tím se ale dostáváme mimo kategorii jízdních kol, takovýto stroj musí mít registrační značku, zpětná zrcátka, povinné ručení. Samozřejmě i spotřeba baterie je pak vyšší.

Středový pohon Bosch 2014 můžeme mít namontován na elektrokole ve dvojím provedení. Zas tak se od sebe neliší, mají společné akumulátory i ovládací cyklocomputery, jediné, co je odlišuje je kroutící moment a rozsah asistence


Bosch Active Line


Je určen pro aktivní jezdce. Design je uzpůsoben tak, aby co nejlépe motor „zapadl“ do rámu. Umožňuje výbornou průchodnost terénem, jednotka Bosch Drive Unit je popsána výše. Najdeme ho na elektrokolech především střední třídy, myšleno v terminologii „Bosch“ kde střední třída začíná těsně pod 60ti tisíci Kč. Vzhledově Bosch Active Line poznáme podle šedé barvy na pohonné jednotce i cyklocomputeru. I když by se zdálo, že Performance Line najdeme hlavně na městských a crossových kolech, najdeme ho i na elektrokolech horských, celoodpružené verze nevyjímaje. Výkon motoru je 250 W (maximální 500W), rozsah asistence 40-225 %, točivý moment 35-48 Nm. Tento středový pohon využívá baterie Lithium-Ion 36V/8.2 Ah (300 Wh) nebo 36V/11.1 Ah (400 Wh)

horske elektrokolo bosch felt

Bosch Performance Line


Je navržený především pro sportovní jezdce, vyžadující větší výkon. Design je uzpůsoben tak, aby co nejlépe motor „zapadl“ do rámu. Umožňuje výbornou průchodnost terénem, jednotka Bosch Drive Unit je popsána výše. Najdeme ho na elektrokolech především vyšší třídy. Vzhledově se jedná o elegantní černou barvu jak na pohonné jednotce, tak i na cyklocomputeru. To nejpodstatnější je ale uvnitř,  motor je schopen dosáhnout kroutícího momentu až 60 Nm, což je účinné především v terénu a kopcích. Rozsah kroutícího momentu je 40-60 Nm. Rozsah asistence je 50 - 275%. Tento středový pohon využívá baterie Lithium-Ion 36V/8.2 Ah (300 Wh) nebo 36V/11.1 Ah (400 Wh)

horske elektrokolo bosch felt

Bosch Power Pack

Nové baterie Bosch Power Pack s kapacitou 300 a 400 Ah jsou nyní viditelně menší, kompaktní design tak perfektně padne k rámu, kde nezabírá tolik místa. Obě baterie existují ve dvojím provedení, buď na spodní rámovou trubku a nebo jako součást zadního nosiče. Nově mají baterie také speciální zásuvku pro nabíjení přímo na rámu elektrokola. Nabíječka váží nyní méně jak 800 g a má nový konektor, který se zmenšil a lépe se zasouvá do baterie. Nabíjení se zkrátilo na 2,5 hod. (300 Ah) a 3,5 hod. (400 Ah). Padesátiprocentního nabití lze dosáhnout již po 1 hodině (300 Ah) a 1,5 hodině  (400 Ah).

 horske elektrokolo bosch felt

Bosch Intuiva


Ovládací panel a dálkové ovládání na řídítkách Bosch Intuiva je součástí každého elektrokola se středovým pohonem Bosch. Na výběr máme ze čtyřech režimů asistence Eco/Tour/Sport/Turbo, na kterém můžeme ujet v závislosti na hmotnosti jezdce, povětrnostních podmínkách a povaze terénu 70-175 km. (dle nastavení stupně asistence). Displej je podsvícen, kromě ujetých km, času a režimu asistence nás informuje graficky o výkonu motoru a dojezdu  v reálném čase. Vše lze ovládat palcem tlačítky na řídítkách.

horske elektrokolo bosch felt

 

terenni horske elektrokolo felt nine e 20 2014 

Stránky: | 1 |

Celoodpružené horské elektrokolo Felt Redemption-e 30 2018

HORSKÁ ELEKTROKOLA 27.5

Cena s DPH:
139 990,00 Kč

Špičkové celoodpružené elektrokolo se 150mm zdvihem, širokými plášti 27.5x2.8", výkonným středovým pohonem Shimano

Vložit do košíku

Celoodpružené horské elektrokolo Felt Redemption-e 50 2018

HORSKÁ ELEKTROKOLA 27.5

Cena s DPH:
124 990,00 Kč

Špičkové trailové celoodpružené elektrokolo se 150mm zdvihem, širokými plášti 27.5x2.8", výkonným středovým pohonem Shimano

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe 85 EQ - Bosch 500 Wh - 2017 Lady

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
69 990,00 Kč

QXe85-EQ je opravdu kolo, na kterém můžete jezdit každý den. Vývojáři Felt-u jsou spokojení, že síla a vlastnosti elektromotoru Bosch se výborně doplňují s osvědčenými vlastnostmi série QX EQ. Výsledný produkt svědčí o jejich entuziasmu při vývoji. Vyrobené z odlehčeného hliníku 6061 a s kotoučovými hydraulickými brzdami Shimano je kolem, které vás bezpečně provede kolem celého města.

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe 85 EQ - Bosch 500 Wh - 2017

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
69 990,00 Kč

QXe85-EQ je opravdu kolo, na kterém můžete jezdit každý den. Vývojáři Felt-u jsou spokojení, že síla a vlastnosti elektromotoru Bosch se výborně doplňují s osvědčenými vlastnostmi série QX EQ. Výsledný produkt svědčí o jejich entuziasmu při vývoji. Vyrobené z odlehčeného hliníku 6061 a s kotoučovými hydraulickými brzdami Shimano je kolem, které vás bezpečně provede kolem celého města.

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe 90 EQ - Bosch 500 Wh - 2017

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
75 990,00 Kč

Delší a rychlejší jízdy jsou teď ještě více dostupné díky Qxe90-EQ. Osvědčené trekingové modely, přepracovaná geometrie a elektromotor Bosch vytváří kolo, na kterém je zábava jezdit. S odpružením SR Suntour, komponenty Shimano Deore a hydraulickými kotoučovými brzdami Magura vás Qxe90-EQ podpoří při každém novém dobrodružství.

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe 95 2015 - Bosch + DÁREK - AKCE !

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

-20.6% 68 000,00 Kč
53 990,00 Kč

Velmi žádaný model klasického sportovního elektro crossu s pevnou vidlicí a odlehčenou výbavou. Výborná hmotnost 18,19 kg. Poslední kus v 52 cm !!

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe100 EQ - Bosch 500 Wh - 2017

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
77 990,00 Kč

Hledáte prvotřídní kolo s elektrickým pohonem? Vypadá stejně jako jako QXe100. Vybavené osvědčeným elektromotorem Bosch na hliníkovém rámu Felt. Doplněno komponenty Shimano deore XT a odpružením Suntour. Zkuste najít kolo, které toho tolik nabízí.

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe100 EQ - Bosch 500 Wh - 2017

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
77 990,00 Kč

Hledáte prvotřídní kolo s elektrickým pohonem? Vypadá stejně jako jako QXe100. Vybavené osvědčeným elektromotorem Bosch na hliníkovém rámu Felt. Doplněno komponenty Shimano deore XT a odpružením Suntour. Zkuste najít kolo, které toho tolik nabízí.

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe 85 - EQ 2015 Bosch + DÁREK - AKCE!

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

-20.6% 67 990,00 Kč
53 990,00 Kč

Varianta crossového elektrokola s pevnou alu vidlicí. Na elektrifikovaném crossu Feltu QXe85 si užijete mnoho radosti bez námahy. V základu jde o slušně vybavený stroj na rámu z alu 6061 s 10 speed řazením a velmi účinnými hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano. Kolo je vybaveno baterií Lithium-Ion 36V/11.1 Ah - 400 Wh. Výkon motoru je 250 W (max. 500 W). Hmotnost 19,79 kg. Součástí je kompletní osvětleni, blatníky, stojánek, odnímatelný nosič

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe 90 - EQ 2015 Bosch + DÁREK - AKCE

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

-20% 69 990,00 Kč
55 990,00 Kč

Delší a rychlejší jízdy jsou nyní ještě dostupnější, díky QXe90-EQ. S našimi osvědčenými trekingovými modely, přepracovanou geometrií a elektromotorem Bosch vytváří bike, se kterým je zábava jezdit. S výbavou pružení SR Suntour, osvědčeným pohonem Shimano Deore a hydraulickými kotoučovými brzdami Magura vás QXe90-EQ podpoří při každém novém výjezdu.

Vložit do košíku

Crossové elektrokolo Felt QXe100 EQ 2015 Bosch + DÁREK - AKCE!

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

-28% 74 990,00 Kč
53 990,00 Kč

Na elektrifikovaném crossu Feltu QXe100 si užijete mnoho radosti bez námahy. V základu jde o slušně vybavený stroj na rámu z alu 6061 s 10 speed řazením a velmi účinnými hydraulickými kotoučovými brzdami Magura. Přidanou hodnotou je špičková pohonná jednotka Bosch Active Line. Kolo je vybaveno baterií Lithium-Ion 36V/11.1 Ah - 400 Wh. Výkon motoru je 250 W (max. 500 W). Součástí je kompletní osvětleni, blatníky, stojánek, odnímatelný nosič

Vložit do košíku

Dámské crossové elektrokolo Felt QXe 90 EQ - Bosch 500 Wh - 2017

CROSSOVÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
75 990,00 Kč

Delší a rychlejší jízdy jsou teď ještě více dostupné díky Qxe90-EQ. Osvědčené trekingové modely, přepracovaná geometrie a elektromotor Bosch vytváří kolo, na kterém je zábava jezdit. S odpružením SR Suntour, komponenty Shimano Deore a hydraulickými kotoučovými brzdami Magura vás Qxe90-EQ podpoří při každém novém dobrodružství.

Vložit do košíku

Fatbike elektrokolo Felt Lebowsk-e 10 2015 - Bosch + DÁREK AKCE !!!

HORSKÁ ELEKTROKOLA 26

-23.8% 104 990,00 Kč
79 990,00 Kč

Práve u fatbiku najde elektropohon Bosch to nejlepší využití. Ať se pohybujete na sněhu, či písku, všude bude tento "drobek" akcelerovat jako závoďák. Kolo je vybaveno těmi nejlepšími komponenty - pohonem Bosch Performance, 11ti rychlostním řazením Sram X01, pevnou Felt Fire Tire vidlicí, plášti Schwalbe o šířce 4", atd. Nenechte si ujít hit nadchízející sezóny !

Vložit do košíku

Fatbike elektrokolo Felt Lebowsk-e 10 2017 - Bosch 500Wh + DÁREK

HORSKÁ ELEKTROKOLA 26

Cena s DPH:
119 990,00 Kč

Fat biky jsou perfektní při jízdě na písku, užívání si v lese na sněhu, ale i na to, aby se za vámi všichni otáčeli při jízdě po městě. Ideální rozložení hmotnosti pohonu Bosch eDrive zaručuje, že se nebudete bořit a budete mít dobrou kontrolu nad kolem v hlubokém písku nebo ve sněhu. Nezáleží na ročním období, ani na počasí, Lebowske je perfektní za každých podmínek.

Vložit do košíku

Fatbike elektrokolo Felt Outfitter - Bosch 500 Wh 2017 + DÁREK

HORSKÁ ELEKTROKOLA 26

Cena s DPH:
117 990,00 Kč

Elektro fatbike stvořený pro dlouhé dobrodružné cesty. Dodává se včetně obou nosičů.

Vložit do košíku

Horské celoodpružené elektrokolo Felt Dual-e 10 2015

HORSKÁ ELEKTROKOLA 27.5

Cena s DPH:
109 990,00 Kč

Celoodpružený model postavený na robustním rámu se 130mm zdvihem. Je svařen z dvakrát zeslabované hliníkové slitiny řady 6061. Pro potřeby drsného terénu je tento stroj vybaven pevnými osami a teleskopickou sedlovkou.

Vložit do košíku

Horské celoodpružené elektrokolo Felt Redemption E-10 - Bosch 500 Wh 2017

HORSKÁ ELEKTROKOLA 27.5

Cena s DPH:
159 990,00 Kč

Pouze několik horských kol nabízí možnosti, výkon a hodnotu jako Redemption-e 10. Seznamte se s asistenčním elektrickým motorem Bosch a získáte společníka pro vítězství nad hektickým stoupáním, ovládnutím sjezdu nebo zdoláním jakéhokoli trailu. Hliníkový rám je vybaven pohonem Sram EX1 pro rychlé řazení, odolnost a kompletní rozsah převodů, které budete potřebovat. Brzdnou sílu zabezpečí spolehlivé brzdy Magura M7.

Vložit do košíku

Horské celoodpružené elektrokolo Felt Redemption E-30 - Bosch 500 Wh - 2017

HORSKÁ ELEKTROKOLA 27.5

Cena s DPH:
139 990,00 Kč

Základem je lehký, odolný hliníkový rám s asistenčním elektrickým motorem Bosch Performance CX, s kterým snadno zvládnete každý výstup. Celoodpružený rám poskytuje plnohodnotný výkon horské cyklistiky. Standardně hladkou jízdu a kontrolu zajistí vidlice Rock Shox Pike RD, změna převodů zůstává v režii řazení a přehazovačky s měničem Shimano XT.

Vložit do košíku

Horské celoodpružené elektrokolo Felt Redemption E-50 - Bosch 500 Wh - 2017

HORSKÁ ELEKTROKOLA 27.5

Cena s DPH:
119 990,00 Kč

Když dojde na zdolávání domácích horských trailů, Redemption-e 50 bude vašim ideálním společníkem. Jeho pevný hliníkový rám je určen na jízdu nejdrsnějším terénem. Kola o rozměru 27.5“ a celoodpružené převedení vám dovolí efektivně vyšlapat na vrchol s nejvyšší jistotou. Asistenční elektrický motor Bosch Performance CX je tu pro chvíle, kdy od vás trail vyžaduje o něco víc síly.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Felt Nine-E 20 - Bosch 500 Wh - 2017

HORSKÁ ELEKTROKOLA 29

Cena s DPH:
99 990,00 Kč

Chcete se dostat na vrchol kopce ještě dříve než kdykoli předtím? Vyzkoušejte NINEe 20. Osvědčená geometrie Felt optimalizovaná pro elektromotor Bosch Performance Line spolu komponenty Shimano XT a vidlicí RockShock Reba RL z něj dělá nejrychlejší kolo na trailu.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Felt Nine-E 30 - Bosch 500 Wh - 2017

HORSKÁ ELEKTROKOLA 29

Cena s DPH:
79 990,00 Kč

V kole NINEe 30 se skloubily všechny přední vlastnosti úspěšných rámů série NINE, optimalizovaných pro elektromotory Bosch Performance Line, aby mohlo nabídnout extra dlouhé jízdy po krajině. Doplněno vidlicí RockShock Recon, komponenty Shimano, hydraulickými brzdami a napletenými koly WTB. NINEe 30 je připravený na každý trail.

Vložit do košíku

Horské elektrokolo Felt Nine-E 30 2015 + DÁREK - AKCE!

HORSKÁ ELEKTROKOLA 29

-6.3% 79 990,00 Kč
74 990,00 Kč

Osvědčená geometrie, optimalizovaná pro středový pohon BOSCH se špičkovými komponenty, to je Felt NINEe 30. Tento hardtail je vybaven deseti rychlostním Shimanem Deore a odpruženou vidlicí Rock Shox Recon Gold. Pohonná jednotka Bosch Performance Line, je to nejlepší, co v současnosti firma Bosch nabízí, disponuje zvýšeným kroutícím momentem, který najde nejlepší využití v terénu a prudkých stoupáních. Kolo je vybaveno baterií Lithium-Ion 36V/11.1 Ah - 400 Wh. Výkon motoru je 250 W (max. 500 W). Hmotnost 19,16 kg

Vložit do košíku

Městské Elektrokolo Felt Verza E20 - Bosch 500 Wh - 2017

MĚSTSKÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
82 990,00 Kč

Navržené tak, aby vás dostalo všude, kam se rozhodnete jet a to komfortně a efektivně. Verza-e20 je připravené na každé další dobrodružství. Hliníkový rám 6061 nabízí nízkou hmontost, výjímečnou odolnost a snížené těžiště dělá kolo lehce ovladatelným. Plynulé elektronické řazení NuVinci a motor Bosh přináší rychlou jízdu a šetří vaši energii na cestě za novými zážitky.

Vložit do košíku

Městské elektrokolo Felt VERZAe 10 2015 + DÁREK - AKCE !!

MĚSTSKÁ ELEKTROKOLA 28

-26.7% 89 990,00 Kč
65 990,00 Kč

VERZAe kombinuje stabilní geometrii a elegantní design spolu s moderními komponenty, které jsou jen zřídka montovány na e-kola. Výsledkem je fantastický městský stroj vhodný pro pohodlné dojíždění, volný čas, nakupování, odvoz dětí ve vozíku atd. VERZAe je dopravní nástroj na dlouhé jízdy. Je připraven nahradit motorizovanou dopravu. Plynulé řazení Nu Vinci Harmony je ozdobou tohoto citybiku, překvapí velkým rozsahem. Přidanou hodnotou je pohonná jednotka Bosch Active Line, která najde nejlepší využití v městském prostředí. Kolo je vybaveno baterií Lithium-Ion 36V/11.1 Ah - 400 Wh. Výkon motoru je 250 W (max. 500 W) Hmotnost 24,6 kg

Vložit do košíku

Městské elektrokolo Felt Verza - E10 Bosch 500 Wh - Nu Vinci e-Shift - 2017

MĚSTSKÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
92 990,00 Kč

Navržené tak, aby vás dostalo všude, kam se rozhodnete jet a to komfortně a efektivně. Verza-e10 je připravené na každé další dobrodružství. Hliníkový rám 6061 nabízí nízkou hmotnost, výjimečnou odolnost a snížené těžiště dělá kolo lehce ovladatelným. Plynulé elektronické řazení NuVinci Harmony a motor Bosch přináší rychlou jízdu a šetří vaši energii na cestě za novými zážitky.

Vložit do košíku

Městské elektrokolo Felt Verza - E30 - Bosch 500 Wh - 2017

MĚSTSKÁ ELEKTROKOLA 28

Cena s DPH:
69 990,00 Kč

Navržené tak, aby vás dostalo všude, kam se rozhodnete jet a to komfortně a efektivně. Verza-e30 je připravené na každé další dobrodružství. Hliníkový rám 6061 nabízí nízkou hmontost, výjímečnou odolnost a snížené těžiště dělá kolo lehce ovladatelným. Řazení Shimano Deore a motor Bosh přináší rychlou jízdu a šetří vaši energii na cestě za novými zážitky

Vložit do košíku

Originální neoprenový obal baterie Bosch

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
1 199,00 Kč

Originální neoprenový obal baterie Bosch 300, 400, nebo 500 Wh. Chrání baterii proti chladu, blátu atd. Ideální na teploty kolem nuly, kdy baterii dostatečně izoluje proti promrzání a prodlužuje tak její účinnost a životnost.

Vložit do košíku

Originální neoprenový obal baterie Bosch

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
1 199,00 Kč

Originální neoprenový obal baterie Bosch 300, nebo 400 Wh umístěné v zadním nosiči. Chrání baterii proti chladu, blátu atd. Ideální na teploty kolem nuly, kdy baterii dostatečně izoluje proti promrzání a prodlužuje tak její účinnost a životnost.

Vložit do košíku

Taška na příslušenství Bosch E-Bag

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
2 500,00 Kč

Originální přepravní zavazadlo od firmy Bosch, určené pro uskladnění nabíječky, baterie a displeje během cestování.

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 500 Active - 500Wh - nosičová

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
20 990,00 Kč

Originální baterie Bosch Active určená pro systém, kde je baterie umístěná v zadním nosiči. Kapacita 500 Wh. Barva platimum

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 500 Active - 500Wh - rámová

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
20 990,00 Kč

Originální baterie Bosch Active určená pro systém, kde je baterie umístěná v rámu. Kapacita 500 Wh. Barva platimum

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 400 Active - 400Wh - nosičová AKCE

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
15 590,00 Kč

Originální baterie Bosch Active určená pro systém, kde je baterie umístěná v nosiči. Kapacita 400 Wh. Barva platimum

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 400 Active - 400Wh - rámová AKCE

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
15 590,00 Kč

Originální baterie Bosch Active určená pro systém, kde je baterie umístěná v rámu. Kapacita 400 Wh. Barva platimum

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 500 Performance - 500Wh - nosičová

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
20 990,00 Kč

Originální baterie Bosch Performance určená pro systém, kde je baterie umístěná v zadním nosiči. Kapacita 500 Wh. Barva atracit

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 500 Performance - 500Wh - rámová

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
20 990,00 Kč

Originální baterie Bosch Performance určená pro systém, kde je baterie umístěná v rámu. Kapacita 500 Wh. Barva atracit

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 400 Performance - 400Wh - nosičová AKCE

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
15 590,00 Kč

Originální baterie Bosch Performance určená pro systém, kde je baterie umístěná v nosiči. Kapacita 400 Wh. Barva antracit

Vložit do košíku

Baterie pro elektrokola Bosch - PowerPack 400 Performance - 400Wh - rámová

ELEKTROKOLA FELT

Cena s DPH:
15 990,00 Kč

Originální baterie Bosch Performance určená pro systém, kde je baterie umístěná v rámu. Kapacita 400 Wh. Barva antracit

Vložit do košíku
Stránky: | 1 |
Ve�ker� pr�va vyhrazena.
©2019 FELT BIKES.CZ - Cyklistický eshop