CELOODPRUŽENÁ KOLA 26/29/27.5 - 29 XC - EDICT

29 XC - EDICT

Cena s DPH:
119 990,00 Kč
4 444,07 EUR

Stačí se postavit na startovací čáru a počkat než tato zbraň vyrazí vpřed. Edict 1 je připraven a nabit výjimečnými vlastnostmi. Ultra-lehký a tuhý rám vybavený odpružením FAST, zkonstruovaný z karbonu UHC Performance + TeXtreme. Je vybavený 100mm zdvihu, který pomáhá při nerovnostech terénu, ale zároveň přenáší všechnu sílu z pedálů na zem pod vaše kola. Dokonalá kombinace komponentů RockShox SID RL a SRAM X1/X01 dělá z Edictu 1 perfektní stroj, který vás dostane do cíle rychleji, než tam bude konkurence

Vložit do košíku

Felt Edict 2 2017

Cena s DPH:
93 990,00 Kč
3 481,11 EUR

Připraven na závody a předurčen k vítězství. Felt Edict 2 je celoodpružený cross-country stroj. Vyroben z lehkého karbonového materiálu UHC Performance se 100mm zdvihem odpružení Fast, patentovaným společností Felt. Spolu s komponenty Shimano XT a koly DT Swiss X190 29“, je kompletní sestavou, ať už se rozhodnete pro závodní kolotoč, nebo epickou jízdu

Felt Edict 3 2017

Cena s DPH:
86 990,00 Kč
3 221,85 EUR

Edict je perfektní nástroj, který vás dostane na stupně vítězů ve své kategorii. Rám je vyhotoven z uhlíkových vláken UHC Performance, s patentovaným odpružením Felt FAST. Spolu s vyladěnými tlumícími komponenty RockShox Reba RL a Shimano je úroveň jeho výkonnosti, vzhledem k jeho univerzálnosti, neuvěřitelná.

Felt Edict 4 2017

Cena s DPH:
79 990,00 Kč
2 962,59 EUR

Navržen aby byl co nejvíc univerzální a přizpůsobivý. Aby byl doma na závodním okruhu i na horách. Odolný, lehký rám UHC Performance s kvalitními komponenty pohonu Shimano 2x10 a odpruženou vidlicí Suntour Raidon s 120 mm zdvihem a systémem pružení FAST se 100 mm zdvihem. Toto kolo je stejně rychlé ve výstupech jako i pri sjezdech z hor.

Felt Edict 5 2015

-26.5% 67 990,00 Kč
49 990,00 Kč
1 851,48 EUR

Navržen tak, aby byl co možná nejuniverzálnější, aby byl doma na závodním okruhu, ale i na horách. Rám je doplněn kvalitními komponenty pohonu Shimano 2x10, hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano a odpruženou vidlicí Suntour Raidon s 100mm zdvihu. Ať už se prokousáváte rigoly, nebo sprintujete k cílové čáře, Edict 5 je stejně efektivní, jako i zábavný.

Felt Edict 50 2015 - TIP!

-15.8% 56 990,00 Kč
47 990,00 Kč
1 777,41 EUR

Navržen tak, aby byl co možná nejuniverzálnější, aby byl doma na závodním okruhu, ale i na horách. Odlehčený hliníkový rám s dvakrát tahaných trubek je doplněn komponenty pohonu Shimano Deore 3x10, silnými kotoučovými brzdami, tlumičem RockShox a odpruženou vidlicí RockShox Recon Gold. Ať už si užíváte svůj lokální trail, nebo sprintujete k cílové čáře na maratonu, Edict 50 je stejně efektivní, jako i zábavný.

Felt Edict 50 2016

Cena s DPH:
67 990,00 Kč
2 518,15 EUR

Navržen tak, aby byl co možná nejuniverzálnější, aby byl doma na závodním okruhu, ale i na horách. Rám je perfektně doplněn komponenty Shimano 2x10, silnými brzdami i odpruženou vidlicí RockShox Recon Gold TK. Ať už zdoláváte terén nebo sprintujete do cíle, Edict Nine 50 je efektivní i zábavný.

Felt Edict 60 2015 - TIP!

-17% 46 990,00 Kč
38 990,00 Kč
1 444,07 EUR

Se 100mm plně aktivního zdvihu a lehkým dvakrát zeslabovaným hliníkovým rámem, Edict 60 poskytuje dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a kontrolou jízdy. Vidlice Suntour Raidon XC-LOR, řazení Shimano Deore 3x10 řadí Edict 60 mezi kola, která zvládnou cross-country efektivně a traily hladce.